הקיץ גם לך תהיה בריכת שחיה!

הקמת בריכת שחיה במהירות, ביעילות ובמקצועיות

אם בעבר בכדי לבנות בריכה בחצר היינו חייבים לתכנן אותה כחלק מתהליך בניית הבית ולדאוג כמובן לכל האישורים, היום קיימת האפשרות לבנות בריכה מתועשת.

בשונה מבריכת הבטון אותה אנו מכירים מבתי המלון וממרכזי הספורט והקאנטרי השכונתי, בריכה מתועשת מיוצרת קודם לכן במפעל בהתאם לצרכים שלנו. השלד של הבריכה בנוי מפלדה מגולוונת ויש לה ציפוי ויניל. מכיון והשלד מיוצר במפעל בנפרד ולכן כדי להתקינה כל מה שצריך לעשות זה לחפור בור ולהתקין את הבריכה המתועשת בעומק המתאים.

לבריכה המתועשת מספר יתרונות: ניתן להזמין אותה כמעט בכל גודל וכל צורה. עלותה נמוכה בהשוואה לבריכת הבטון. ניתן להתאים את סוג הבריכה לתקציב שלנו. קל מאוד לתחזק אותה. ניתן להתקינה במהירות.

היופי שבבריכה המתועשת הוא שהיא נראית בדיוק כמו בריכת בטון יוקרתית רק זולה פי כמה. ניתן לבנות אותה בחצר שכבר קיימת תוך עשרה ימים.

 על מה חשוב לשים דגש כאשר בוחרים להתקין בריכה מתועשת?

מיקומה של הבריכה

את הבריכה המתועשת מומלץ למקם באזור בו יש צל. במידה ואין לכם אזור מוצל בעצים, מומלץ להצטייד בפתרון הצללה אופטימלי. קיימת האפשרות לרכוש כיסוי סולארי וכך המים מתחממים להם בשעות בהן השמש יוקדת על הכיסוי.

גודלה של הבריכה

ניתן להזמין בריכה מתעושת בכל מיני גדלים וצורות. חשוב לעשות התאמה בין מיקומה של הבריכה לגודל. בנוסף, ניתן להוסיף לה מגוון תוספות כמו תאורה, אמבט ג׳קוזי מפנק, לעצב אותה בפסיפס ייחודי או באריחי קרמיקה.

אמצעי בטיחות

חשוב לבנות יחד עם הבריכה סולם שיבטיח את הבטיחות שלנו ושל הילדים בבריכה. במידה והילדים קטנים עדיין, מומלץ מאוד לגדר את הבריכה מסביב ולמנוע מהם גישה לבריכה ללא השגחה של מבוגר.

תחזוקה

את הבריכה המתועשת ממלאים במים פעם אחת בעונה ולכן חשוב לשמור על הניקיון, על רמת כלור אופטימלית ועל חומציות נכונה. מומלץ להצטייד במכשור המתאים בכדי להבטיח ניקיון של המים שכן מים מלוכלכים מעודדים זיהומים ומחלות.

:מעוניין לדבר? השאר פרטיך

עבודות שביצענו